PARROT HAIR SALON

Nabízíme klientům profesionální kadeřnické služby na té nejvyšší úrovni. Náš salon naleznete ve vysočanském nákupním centru Fénix v podlaží 0 na úrovni silnice hned vedle DM drogerie.

Pokud požadujete klasický střih, nebo naopak netradiční účesy pro speciální příležitosti, jsme připraveni ochotně poradit a navrhnout tu nejlepší volbu právě pro Vás. Pro náš kadeřnický salón jsou typické dámské střihy, barvení a melírování vlasů, pánské střihy, dětské střihy, specializujeme se i na svatební účesy a společenské výčesy.

Náš proškolený tým kadeřníků se zúčastňuje různých kadeřnických akcí, soutěží a show. Zakládáme si na spokojenosti našich klientů a také klademe velký důraz na výběr profesionálních přípravků pro péči o vlasy.

Věříme, že Vám první návštěva našeho salonu utkví v paměti a jistě se k nám budete opakovaně vracet. Naším cílem je Vaše spokojenost! PARROT HAIR SALON je místem, kde se Vaše módní sny mění ve skutečnost.

NÁKUPNÍ CENTRUM FÉNIX

Nabízí na 12 000 metrech čtverečních, tři patra, ve kterých najdete přes 70 obchodů, 10 kaváren a restaurací, wellness a fitness centrum. Součástí je i čtyřhvězdičkový hotel zaměřený především na kongresovou turistiku. 

Podzemní garáže nabízí 630 parkovacích míst (Po-Pá: 3 hodiny zdarma, So-Ne: 5 hodin zdarma). Samotné nákupní centrum je pro veřejnost otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

V příjemném prostředí salonu se Vám dostane veškerých kadeřnických služeb od těch nejlepších. Náš kadeřnický salon naleznete v horní pasáži nákupního centra. Do NC Fénix se nejlépe dostanete metrem linkou B, stanice Vysočanská, autobusem č.134, 136, 145, 151, 158, 177, 195, 289, 280, nebo tramvají č.16.